Promocija knjige

Odjel za talijanistiku Sveučilišta u Zadru i Hrvatska sveučilišna naklada d.o.o. Zagreb pozivaju Vas na predstavljanje knjige: Mate Zorić, Sjenovita dionica hrvatske književnosti. Romantički pisci u Dalmaciji na talijanskom jeziku. Predstavljanje će se održati u četvrtak, 18. prosinca 2014. u 12.00 sati u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja Petra Krešimira IV., br. 2, 2. kat), a o knjizi će govoriti izv. prof. dr. sc. Valter Tomas, pročelnik Odjela za talijanistiku Sveučilišta u Zadru, akademik dr.sc. Tonko Maroević i prof.dr.sc. Živko Nižić, recenzenti; Anita Šikić, direktorica Hrvatske sveučilišne naklade, i urednice prof.dr.sc. Sanja Roić i izv.prof.dr.sc. Nedjeljka Balić-Nižić. Dobrodošli!