Natječaj

Odjel za talijanski jezik i književnost  Sveučilišta u Zadru poziva studente treće godine preddiplomskoga studija te studente diplomskoga studija (uključujući apsolvente preddiplomskih, diplomskih i intergiranih studija) da se prijave na interni natječaj Odjela za kandidaturu na sveučilišnom natječaju za Rektorovu nagradu za postignuća u akademskoj godini 2016./17.

Uvjete najtečaja možete pogledati Pročitaj više

Natječaj
Produljenje natječaja za Erasmus+ stručnu praksu

Obavještavamo sve studente o produljenju natječaja za Erasmus+ stručnu praksu koju je moguće ostvariti do 30. rujna 2018. godine, a rok nije ograničen i prijave će se zaprimati i odobravati do popunjenja kvote. Studenti koji uskoro namjeravaju završiti studij također se mogu prijaviti na ovaj Natječaj, a praksu je moguće odraditi u trajanju od minimalno dva mjeseca.

Produljenje natječaja za Erasmus+ stručnu praksu