Programi izbornih kolegija MINORS za zimski semestar 2021.godine u sklopu EU-CONEXUS

Sveučilište u Zadru je otvorilo novi krug prijava na EU-CONEXUS programe izbornih kolegija (MINORS) za zimski semestar akad. god. 2021./2022. Prijave će biti otvorene do 17. svibnja 2021. godine. Za zainteresirane studente/ice Odjela za talijanistiku koji sukladno redovima predavanja na preddiplomskoj razini upisuju obvezne izborne kolegije,  MINORS izborni kolegiji mogu se upisati nakon odobrene zamolbe koja se do 3. svibnja 2021. šalje na mail tajnice Odjela. Više o programu u promotivnom videu u nastavku.

Pročitaj više