Drugi krug prijava studenata/ica na EU-CONEXUS programe izbornih kolegija /Minorse/

Prijave će se zaprimati od ponedjeljka, 24. svibnja do petka, 28. svibnja 2021.

U sklopu promocije EU-CONEXUS programa izbornih kolegija (Minorse), do sada je održano ukupno 30 prezentacija ovih programa studentima preddiplomskih studija Sveučilišta u Zadru te ovim putem zahvaljujemo svim odjelima i svom akademskom osoblju koje nam je to omogućilo.

Kako bismo studentima još jednom ukazali na mogućnosti koje im se nude u sklopu alijanse EU-CONEXUS, organiziramo informativni sastanak na platformi Zoom. Sastanak će se održati u srijedu, 26. svibnja 2021. godine s početkom u 16h. U nastavku dostavljamo poveznicu i lozinku za pristup sastanku, te Vas molimo da ih podijelite sa svim studentima preddiplomskh studija na Vašoj sastavnici.

Poveznica: https://zoom.us/j/91813179844?pwd=MVBsdWkxSEcwMVpiYlQ3c1cxYktKZz09

Passcode: 593155

Za sva dodatna pitanja na raspolaganju Vam stoji administrativna koordinatorica za EU-CONEXUS programe izbognih kolegija (Minorse), Ljerka Morović, mag. (lmorovic@unizd.hr, 023 200 539).