XXI. TJEDAN TALIJANSKOG JEZIKA U SVIJETU / XXI SETTIMANA DELLA LINGUA ITALIANA NEL MONDO

Pozivamo vas na obilježavanje Tjedna talijanskog jezika u svijetu (18.10.-24.10.2021.), koji će se obilježiti i proslaviti u prostorijama Zajednice Talijana Zadar, ulica Borelli 8, 23 000 Zadar. Ovogodišnja tema Tjedna odnosi se na našeg cijenjenog Dantea Alighierija pa su i predavanja i recitacije usmjerene ka tomu da njegov život i djela na zabavan i neformalan način što više približimo studentima. Organizaciju i realizaciju događaja preuzeli su studenti sa našeg Odjela: Lucija Dundović, Bruna Grubišić, Lucija Šare, Karla Mikšić i Roko Stanić. Bilo bi nam zadovoljstvo ukoliko biste ste se odazvali pozivu u što većem broju!

Na plakatu u prilogu vidljive su teme i raspored za cijeli Tjedan talijanskog jezika.