Zapažen uspjeh studenata/ica Odjela za talijanistiku Sveučilišta u Zadru

Zapažen uspjeh studenata Odjela za talijanistiku

Na natječaju Talijanskog instituta za kulturu u Zagrebu za sve studente talijanistike u Hrvatskoj, te  povodom obilježavanja XXII. Tjedna talijanskog jezika u svijetu, studentice i studenti Odjela za talijanistiku ostvarili su zapažen uspjeh. U kategoriji Pier Paolo Pasolini  e i giovani – dialogo immaginario  i pod mentorstvom doc. dr. sc. Ane Bukvić  I. mjesto osvojili su Anja Vlaić i Domagoj Badžim, a II. mjesto Ines Šipura. U kategoriji Lo studente allo specchio: l’avventura dell’apprendimento dell’italiano degli studenti raccontata dagli studenti i pod mentorstvom Danijele Berišić Antić, prof., više lektorice III. mjesto osvojio je Domagoj Badžim. Videosnimke uradaka dostupne su na Youtube kanalu Talijanskog instituta za kulturu u Zagrebu. Čestitamo nagrađenim studentima i mentoricama!

Poveznica na snimku dodjele nagrada: